Zámek Křtiny

Konferenční centrum Zámek Křtiny je moderní hotel s restaurací a konferenčním centrem ve vlastnictví MENDELU. Jedná se o komplex navazující na světoznámý kostel Jména Panny Marie ve Křtinách, navržený J. Santinim.

Kongresové centrum je tak umístěno v čisté přírodě Moravského krasu, ale zároveň velmi blízko městu Brnu, dojezd z D1 do 30 minut.


1

1 Hotelová část

Zámek Křtiny disponuje ubytovacími kapacitami pro maximálně 52 hostů ve 23 dvoulůžkových pokojích s možnostmi přistýlek. Pokoje jsou světlé, vzdušné, s vysokými stropy a moderním vybavením. Každý pokoj má samostatné sociální zařízení a vlastní TV, připojení k internetu je samozřejmostí. V rámci pobytu je hostům podávána i snídaně, další stravovací služby je možné přiobjednat.

2

2 Kongresová část

Na Zámku Křtiny se nachází několik konferenčních místností o různých velikostech. Největší kapacitu a technické zázemí poskytuje kongresový sál s téměř 100 sedadel, klimatizací, moderní audiovizuální technikou a masivním předsednickým stolem.

Společenský sál je velmi variabilní. Je možné zde nainstalovat promítací a audio techniku, stejně jako ponechat sál zcela prázdný pro akce plné pohybu. Ideální je pro větší slavnostní setkání při jídle, plesy, svatby, ale také divadla či konference.

Lovecký a Opletalův salonek jsou dvojice salonků nacházejících se ve druhém patře zámku Křtiny. Kapacitu mají sice menší, ale oba mají velmi pěknou tématickou výzdobu. Posledním prostorem vhodným pro důležité setkání je zasedací místnost s kapacitou 10 osob a maximálním soukromím.

3

3 Další nabídka

Ve všech prostorech je samozřejmá technická podpora odborníků Zámku Křtiny, stejně jako možnost objednat ke konferenčním i stravovací a hotelové služby. Personál Zámku Křtiny je Vám k dispozici a může nabídnout i doprovodný program, jako např. návštěvu kostela s výkladem, exkurze do univerzitních lesů či výlet do některé z blízkých jeskyní Moravského krasu. Celý zámek mimo kongresový sál je bezbariérový.